Adventes kalendārs un EGT spēļu bonuss no Optibet

Ziemassvētku dāvanu pirkšanas trakums nu jau sācies gandrīz ar pilnu joni. Var teikt, ka šī vēl ir pēdējā mierīgā nedēļa. Nākamnedēļ gan veikali būs pilni ar cilvēkiem. Tā kā iesakām uz veikaliem doties jau tagad. Nenožēlosi to! Ja tavā maciņā nav tik daudz naudas, kā gribētos, tad vari iedvesmoties no mūsu raksta turpinājuma. Stāstīsim par jaunumiem no Optibet online kazino. Par Adventes kalendāru un EGT spēļu bonusu. Varēsiet iegūt papildus naudu.

Adventes kalendārs

Optibet Ziemassvētku kalendārā 31 pārsteigums visa decembra garumā. Varat katru dienu atvērt jaunu dāvanu un gūt papildus ienākumus. Šodien klāt jau 8. decembris! Šodien balvā 3 populārākās spēles no EGT. Tajās varat saņemt bonusa naudu līdz 3000 eur. Bet rīt piedāvājumā jau jauna dāvana. Nepalaid garām!

EGT spēļu TOP 3

Šī akcija ietilpst 8. decembra Adventes kalendāra dāvanā. Apgrozot vismaz 100 eur, varat tikt pie 1 % naudas atmaksas līdz pat 20 eur. Ja gribēsi saņemt vairāk, tad iesakām izmanto bonusa kodus. Akcijas ietvaros darbojas šādas EGT akcijas spēles 40 Super Hot, 40 Burning Hot, Blue Heart.  Ir spēkā 3 dažādi bonusa kodi.

Kods Super

Veic iemaksu vismaz 20 eur vērtībā ar kodu SUPER. Kad tas izdarīts, varēsi saņemt naudas atmaksu līdz 100 eur jeb 2% EGT spēlē 40 Super Hot.

Kods BURNING

Tādi paši noteikumi attiecas uz spēli 40 Burning Hot. Veiciet iemaksu 20 vai vairāk eur un saņemiet līdz 100 eur jeb 2 % naudas atmaksu. Kā teikt, centu pie centa neliksi, pie eiro netiksi.

Kods BLUE

Pēdējā akcijas spēle ir Blue Heart. Arī uz šo spēli attiecas tie paši noteikumi. Varat saņemt 2 % atmaksu līdz 100 eur. Protams, ja veiksiet vismaz 20 eur iemaksu ar kodu BLUE.

Bet jāatceras, ka ikdienas naudas atmaksas saņemšanai jāveic vismaz 100 eur likmes. Protams, katrā dienā varat izmantot visus piedāvātos bonusa kodus. Jāatceras arī tas, ka bonusa kodi darbojas tikai dienā, kad veikta iemaksa. Katru bonusa kodu, protams, varat izmantot atkārtoti.

Akcija spēkā līdz pat 19. decembra plkst. 23:59. Var teikt, ka teju līdz pašiem Ziemassvētkiem.

Ceram, ka mēs palīdzējām tev ar idejām, ko darīt tumšajos decembra vakaros. Lai izdodas tikt pie vērtīgas papildus naudas un laimestiem. Tiekamies nākamnedēļ!

 

Pēdējo reizi atjaunināts 8th December 2018

Aleksandrs Čaks