AIS Technolabs – Platforma Sava Online Pokera Izveidei

AIS Technolabs ir vadošā pokera risinājumu organizācija, kas specializējas azartspēļu un izklaides produktos. Viņiem ir plāns veidot pasaules labāko pokera platforma attiecīgi pēc klienta specifikācijas. Uzņēmums izmanto ultramodernus resursus, lai online vidē radītu augstākās kvalitātes pokera izklaides. AIS ir modernākie resursi un tehnoloģijas daudzu online azartspēļu un pokera spēļu izstrādei, kas spēlētājiem sniedz reālā laika spēļu pieredzi. Uzņēmuma pārstāvji stāsta, ka programmatūru radīšanās tiek izmantoti paši modernākie resursi, lai izveidotu izcilu pokera programmatūru. 

AIS spēļu dizaineru, izstrādātāju un testēju komanda nodrošina pašu uzticamāko, precīzāko, drošāko, iespaidīgāko, rūpīgi pārbaudīto, reālistiskāko, jaunumiem bagātāko un lietotājam draudzīgāko programmatūru. Viņi lepojas ar saviem izstrādātājiem, kas ir piepildīti ar jaunām idejām un spēj izstrādāt patiesi pārsteidzošus tīmekļa un mobilo spēļu risinājumus.  

Online pokers 

Kā izveidot savu pokera programmatūru 

Turpinājumā pastāstīsim, kā soli pa solim izveidot savu pokera programmatūru.  

  1. Jānopērk gatava pokera programmatūra. Jums ir iespēja iegādāties jau izveidoto pokera programmatūru no AIS Techno labs. Turklāt viņi var oat pievienot jūsu uzņēmuma logotipu un zīmolu konkrētajai pokera programmatūrai.  

2. Pievieno īpašas iespējas. AIS ekspertu izstrādātāju komanda var jums palīdzēt pielāgot pokera programmatūras funkcijas. Kā arī izstrādāt nākotnei gatavus risinājumus klientiem.  

3. Izveido pats savu pokera programmatūru. Ja jums ir vēlme izveidot pašiem savu pokera programmatūru no pilnīgas nulles, AIS spēs tev nodrošināt īpašu un ļoti pieredzējušu programmētāju komandu, kas ar lielāko prieku palīdzēs. 

Mūsu padziļinātās zināšanas un ‘’ārpus kastes’’ idejas kombinācijā ar profesionālu darbu palīdzēs tev kļūt par tirgus līderi. Ļoti labi saprotam, ka katram pokera īpašniekam ir vēlme regulāri atjaunot savu online pokeru. AIS varēs jums piedāvāt augstāko kvalitāti, tomēr par pieejamām cenām. Lepojas ar labāko pokera platformu un profesionālu izstrādātāju komandu, kas spēs tieši jums piemeklēt labākos risinājumus. Tiem, kuri vēlas uzsākt online pokera biznesu, Poker Software ir tiešām ideāla un stabila pokera izklaides veicināšanas organizācija.  

Administratora panelī iestrādātas vairākas funkcijas. Un tās ir – administratora panelis, lietāju vadība, spēļu vadība, maksājumu sistēma, depozīta un izmaksas vadība, čipu vadība, spēļu iestatījumi, privātais galds, administratora komisija, visu čipu atskaite, limiti.  

Pokera risinājuma spēļu iespējas 

AIS pokera risinājums ietver reālistiskus Poker Software moduļus, kuri piedāvā autentiskus vizuālos efektus un arī uzlabotus drošības standartus apvienojumā ar konkurētspējīgu mākslīgo intelektu.  

Kad runājat par pokera spēlēšanu, tad visdrīzāk Texas Holdem ir pats labākais. Tas pokera pasauli ir pāņēmis jau vairāk kā 10 gadus. Tomēr tas neaprobežojas tikai ar šo. Tam ir vairākas pokera versijas un variācijas, ietverot stud, draw un kopējās kāršu spēles un vēl daudzas citas.  

AIS aicina jūs pārsteigt savus klientus ar lieliskām iespējām. Jūsu klientiem ir iespēja izveidot savu profilu, izvēloties profila bildi, vārdu, valodu un citus. Spēlētāji var baudīt interaktīvu spēlēšanas pieredzi, reālajā laikā nosūtot ziņas, emocijzīmes un tekstus – tikai ar vienu klikšķi. Vēl spēlētāji var pelnīt bonusus ar savu draugu piesaistīšanu. Ir pat iespēja izveidot unikālu ‘’lobbiju’’, kurā spēlēt tikai ar saviem draugiem. Tāpat tiek piedāvāts droša naudas iemaksa un izmaksa. AIS profesionālais klientu serviss iespējami ātri atrisinās visus jūsu radušos jautājumus. Spēlētāji var ielūkoties arī spēļu vēsturē, kur var redzēt uzvarētājās spēles, investēto naudu, pazaudēto naudu un daudz citas informācijas. AIS piedāvā labāko spēļu platformu, kas ir instalējama viena dažu minūšu laikā. Un vēl kas – AIS piedāvā unikālus spēļu izaicinājumus, ko citi pokeri nepiedāvā.  

Multi-spēlētāju spēles 

AIS piedāvā multi jeb vairāku spēlētāju spēli. Proti, jums ir iespēja spēlēt ar saviem draugiem vienā laikā. Izbaudiet tiešsaistes sacensību pieredzi!  

Svarīgas funkcijas 

AIS aicina savus lietājus atalgot ar dažādām papildu iespējām, ko citi online pokeri nemaz nepiedāvā. Būdams administrators, veidojiet klubus pašus un noņemiet dalībniekus pēc savas izvēles. Pielāgojiet spēļu galdus, vestibilu, kā arī iestatiet spēles ilgumu un citas funkcijas.  

AIS ir augstākās klases pokera skripts, kas atbilst pilnīgi visām spēlētāju vajadzībām visā pasaulē. Viņu skripts ir pārbaudīts un setificēts.  

Vēl svarīgi tas, ka AIS pokera platforma ir pamatā RNG algoritamam un tam ir arī RNG sertifikāts un top azartspēļu licence.  

AIS pokera spēļu kods veidots tā, lai jūs varētu veidot neierobežota skaita galdus un ielūgt neierobežota skaita spēlētājus.  

Spēlētājiem pieejama video čata iespēja spēļu laikā. Spēlētāji var pieslēgt vai atslēgt video čata iespēju.  

Ne mazāk svarīga lieta ir klientu serviss, kas pieejamas vairākās valodās. Tāpat arī naudas iemaksa un izmaksa pieejama teju visās valūtās.  

AIS ekspertu iebūvētais jaudīgais spēļu dzinējs ērti apstrādā visus spēles datus. Tas nozīmē, ka nav vajadzīgs tērēt laiku un naudu trešo pušu atbalstam.  

Piedāvātā pokera vietņu un lietotņu izstrāde ir ar ātru ielādes ātrumu, kas mūsdienās ir ļoti svarīgi. Izmantojot PWA integrāciju, lietotāji var ļoti viegi instalēt pokera lietotni, turklāt neapmeklējot nevienu aplikāciju veikalu.  

Ir iespēja veidot dažādus administratoru paneļus. Piemēram, super administrators, bērna administrators, master administrators un citi.  

Viņu pokera skripts ir pasaulē atzinību guvis risinājums, kas ļauj spēlētājiem visā pasaulē izbaudīt labāko spēļu ceļojumu.  

Īsumā izstāstījām svarīgākās lietas par to, kā varat tikt paši pie sava kvalitatīva online pokera sistēmas. Domājam, ka sapratāt, kāpēc vērts izvēlēties tieši šo risinājumu. Par visu plašāk varat izlasīt AIS Technolab mājas lapā un jautājumu gadījumā sazināties ar viņu klientu servisu. Lai izdodas! 

Pēdējo reizi atjaunināts 1st March 2022

Aleksandrs Čaks