Book of secrets – Synot Games piesaka konkurenci Book of Ra

Vēlamies jūs iepazīstināt ar jaunāko piramīdu ballīšu dalībnieku no Synot Games spēļu izstrādātāja. No pirmā acu skatiena jums liksies, ka Book of Secrets pārņēmis divu klasisko spēļu sajūtu un arī izskatu. Šīs divas spēles ir Book of Ra un Play’n Go populārā spēle Riches of Ra. Spēles gaitas ziņā Book of Secrets ir ļoti līdzīga Book of Ra spēlei. 

Šai Book of Secrets spēlei ir pieci ruļļi ar desmit izmaksu līnijām un desmit parastie simboli. RTP ir nedaudz virs 96%, kas ir gandrīz atbilstoši citām šī paša žanra spēlēm. 

Spēles grafika acij tīkama. Lai gan spēles varone var nebūt katra gaumē, tomēr bonusi noteikti patiks katram. Paķeriet liesmokošo lāpu, kompasu un dodamies piedzīvojumos plašajā pasaulē spēles Book of Secrets ietvaros. 

Ja tev patīk noslēpumainā ēgiptiešu tematika, vēsture un vairāku gadsimtu noslēpumi, tad šī spēle tev noteikti patiks. Mēs bieži domājam, kas ir pamatā spēles izvēlē. Viens iemesls, protams, ir iespēja laimēt. Tomēr svarīgu faktoru spēlē spēles tematika. Domājam, ka jebkuram skaidrs, ka dāmas neizvēlēsies drūmas tematikas spēles. Drīzāk izvēlēsies romantiskas vai pasaku spēles. Savukārt šī Book of Secrets šķiet, ka būs piemērota jebkuram. Turpinājumā par visu plašāk.  

Book of Secrets raksturojums 

Šajā noslēpumu spēlē var atrast dažādas likmes. Likme sākas no 0,02 eur jeb 20 centiem. Savukārt maksimālā likme ir 100 eur, lai spēlētāji būtu no sirds apmierināti. Automātiskais režīms piedāvā no desmit līdz 100 griezieniem, lai spēle tiktu iegriezta automātiski. Bet tajā pašā laikā jūs varat piekļūt jebkurai spēles funkcijai pēc jebkura grieziena.  

Spēles funkcija darbojas kā standarta sarkanā vai melnā minēšanas spēle. Spēlētājam ir jāuzmin nākamās kārts krāsa, kas izvilkta no klāja, lai tiktu pie dubultota laimesta. Jūs varat arī spēlēt pavisam droši un spēlēt tikai pusi vai arī ceturto daļu no laimesta nākamajā kārtā. 

Book of Secrets jeb latviskojot ‘’noslēpumu grāmatā’’ jums ir jāuzmanās no desmit simboliem. Spēles kāršu simboli nav iedvesmojoši, tāpat kā izmaksas. Bet tie mēdz tiezgan bieži trāpīt uz ruļļiem. Tātad trīs desmitnieki, džeki vai arī dāmas maksās 0,5 reizes no jūsu kopējās veiktās likmes. Savukārt viena veida piecinieks – 10 reizes. Bet dūža un karaļa simboli – 0,5x, 4x un 15x – attiecīgi pa trim, četriem un pieciem vienādiem simboliem.  

Tālāk iepazīsim spēles ēgiptiešu simbolus. Sarkanais ‘’ankh’’ ornaments ir no 0,5 reizēm līdz 75 reizēm. Lai tiktu pie balvas, uz laimestu līnijas ir jāiegūst abi divi. Zaļā skarabeja vabole izmaksās tikpat. Bet zelta faraona galva ir tas, ko ir meklējusi mūsu piedzīvojumu meklētāja. Šī skaistule maksās 0,5x. Atceries, ka pati varone piedāvā arī spēles džekpotu. Divi vienādi simboli maksās 1x no kopējās likmes. Balvas pieejamas 10x, 100x un 500x, ja tiksiet pie trim, četrām vai piecām vienādām likmēm.  

Bezriska griezieni 

Ēģiptes folklorā Mirušo grāmatai bija spēks atdzīvināt spēcīgus karaļus un priesterus. Vismaz tā stāsta grāmatās un filmās. Book of Secrets spēlē īpašais simbols ir nenovērtējamā grāmata. Tā darbojas gan kā savvaļas, gan izkliedētā veidā. Tā maksās līdz pat 200 reizēm vairāk nekā jūsu veiktā likme, ja uz ruļļiem iekritīs pieci simboli. Scatter wild simbols aktivizēs bezmaksas griezienus, ja iegūsiet vismaz trīs simbolus. 

Šajā spēlē spēlētāji nopelna desmit bezmaksas griezienus, tomēr uzmanieties no īpašā izplešanās simbola. Tas var būt jebkurš nejauši izvēlēts simbols, bet izņemot savvaļas simbolu. Ja tas parādīsies pēc grieziena veikšanas, tad tas paplašināsies, lai aizpildītu atstarpi uz ruļļiem. Jums ir iespēja aktivizēt papildu bezmaksas griezienus, ja gribēsiet atkal saņemt īpašo simbolu. 

Par Synot Games 

Vēlamies pastāstīt plašāk arī par pašu Synot Games, kas ir spēles Book of Secrets izstrādātājs. Tas ir Slovākijas tiešsaistes kazino izstrādātājs un guvis atpazīstamību online azartspēļu nozarē. Šobrīd uzņēmums ražo aptuveni 20 jaunas spēles gadā. Viņu bāzes vieta atrodas Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā. Visas spēles veidotas html5, kas nozīmē, ka spēles pielāgotas mobilajām ierīcēm.  

Izmantojot savu darbinieku 25 gadu pieredzi, Synot ir izveidojuši ļoti pieklājīgu portfeli ar plašu tēmu klāstu. Viņi nebaidās izmēģināt dažādas lietas saviem spēlētājiem – no Vampire Bride līdz Dragons of Fortune.  

Spēle Book of Secrets ir viņu mēģinājums ielausties spēcīgajā azartspēļu tirgū. Tie, kuri jau spēlējujuši šo spēli, atklājuši, ka spēle vislabāk darbojas planšetdatoros, ja izmantojat Google Chrome programmu. Iesakām nemēģināt šo spēli neērtajā Internet Explorer pārlūkrogrammā.  

Synot spēles lepojas ar 720p grafiku un ‘’noslēpumu grāmata’’ šajā ziņā neliks vilties. Spēles ruļļi griežas vienmērīgi, spēles laikā skan patīkama ēgiptiešu melodija. Simboli izskatās izteiksmīgi, tīri un acij tīkami. 

Kopsavilkums 

Tiem spēlētājiem, kuriem patīk ātri un aizraujoši jauni tiešsaistes spēļu automāti, ir no kā izvēlēties. Book of Secrets ir lielisks papildinājums jau tā pārpildītajam tirgum. Spēle ir tiešām aizraujoša. Mums samērā īsā laikā izdevās savākt daudz griezienu. Lai papildinātu savu kolekciju ar jautru ēģiptiešu tēmas spēli, iesakām izmēģināt jauno Book of Secrets spēli. Jūs tiešām nenožēlosiet un iespējams tiksiet pie lieliskām naudas balvām! 

Pēc Book of secrets spēlēšanas iesakām atsvaidzināt arī Book of Ra spēles iemaņas. Un tad neviļus tā teikt salīdzināt abas spēles. Ne jau tādā ziņā, kura labāka, bet novērtēt vienkārši katras spēles priekšrocības. Mēs ceram, ka tev patiks abas šīs spēles. Tā teikt dažādībai nenāks par sliktu! 

Pēdējo reizi atjaunināts 25th January 2022

Aleksandrs Čaks