EGT top 3 un NetEnt top 3 spēles Optibet

Neticamā ātrumā Latvijai tuvojas rudens. Lai gan ārā vēl joprojām +30 grādiem un ducina pērkons, realitāte mūs tāpat sasniegs. Līdz ar rudens tuvošanos, jāsāk strauji arī domāt par auksto laiku un no tā izrietošām sekām. Augstāki komunālie maksājumi, mācības, rudens/ziemas apģērbu iepirkšana un citi izdevumi. Jūs jau zināt, ka papildus naudas līdzekļus, ja paveicās, var iegūt arī spēlējot online kazino. Tāpēc šodien pastāstīsim par divām akcijām Optibet piedāvājumā. Viena ir par NetEnt top 3 labākajiem spēļu automātiem, otra  – EGT top 3 spēles. Par visu pēc kārtas lasāt raksta turpinājumā.

NetEnt populārākās spēles

Optibet izveidojis akciju ar šīs vasaras populārākajiem spēļu automātiem. Spēlējot šīs 3 populārākās spēles, varat saņemt 25 eur bonusu. Šim bonusam iemaksa nav vajadzīga. Ja gribēsiet saņemt vairāk, tad gan nāksies izmantot bonusu kodus. Tātad 3 akcijas spēles ir Divine fortune, Jumanji un Finn and the Swirty Spin. Bonusu kodi arī, protams, saistīti ar spēļu nosaukumiem. Bet to visu tad aplūkosiet Optibet mājas lapā. Veicot iemaksu ar attiecīgo kodu vismaz 20 eur, saņemsiet papildus 225 eur. Tu vari izmantot vienu kodu vai vairākus. Viss atkarīgs no tavām spējām. Akcija spēkā līdz 5. septembrim. Tā kā tev ir vēl gandrīz 3 nedēļas.

EGT populārākās spēles

Ļoti līdzīga akcija tiek piedāvāta ar EGT spēļu izstrādātāja populārākajām spēlēm. Lielākā atšķirība – šeit vari tikt pie 3000 eur bonusa. Tu vari veikt 100 eur apgrozījumu top 3 spēlēs un tikt pie 1 % naudas atmaksas līdz 20 eur. Vari, protams, arī veikt iemaksas ar bonusa kodiem un saņemt vairāk. Tādā veidā katru dienu vari tikt pie 300 eur bonusā. EGT populārākās spēles ir 40 Super Hot, Burning Hot un 5 Dazzling Hot. Atceries, ka tāpat kā NetEnt akcijā, arī šajā vari katru dienu izmantot visus 3 bonusa kodus, lai tiktu pie vairāk naudas. Vienīgi liec aiz auss, ka bonusa kods darbojas tikai tajā dienā, kad būsi veicis iemaksu ar šo kodu. Šī akcija gan beidzas nedaudz ātrāk – 30. septembrī. Bet tas nekas! Tev vēl ir gandrīz viena nedēļa laika.

Tu jau zini, ka turam par tevi īkšķus! Lai izdodas un tiekamies nākamās nedēļas apskatā.

Pēdējo reizi atjaunināts 24th August 2018

Aleksandrs Čaks