Golden Gorgon – piedzīvojums Senajā Grieķijā no Yggdrasil

Klasisko spēļu automātu cienītāji, īpaši tie, kurus iedvesmojusi grieķu mitoloģija, priecāsies par Yggdrasil jaunāko izlaidumu Golden Gorgon. Jaunā spēle aizved spēlētājus estētiski patīkamā piedzīvojumā, kur apzeltīta Medūzai līdzīga būtne pārvērš simbolus zeltā. Maksimālais laimests ir 1 000 816 eiro! Turpinājumā par visu plašāk.

Golden Gorgon

Golden Gorgon

Piecu ruļļu, 3 rindu un 25 izmaksu līniju video slots izaicina spēlētājus uz Senās Grieķijas kāršu atklāšanu, kurā viņi mēģina uzvarēt spēcīgo gorgonu. Tāpat kā to dara varonis Persejs, tiekot pie daudzām balvām. Un, lai arī čūskai līdzīgās radības piekaušana nav mazsvarīga lieta, spēlētājiem, kuriem tas izdodas, varētu piešķirt spēles maksimālo uzvaru 2500x likmes apmērā.

Spēle šeit ir vienkārša, un trīs vai vairāki regulāri simboli, kas rindojas no tālākās kreisās ruļļa, ir ieguvums. Augošā secībā spēles septiņi simboli ietver lielos grieķu burtus Omega, Psi, Sigma un Psi. Tiem seko augstāk maksājošais vairogs, zobens un varonis ar ķiveri. Izveidojot piecus no trīs attēliem (varonis, vairogs un zobens), simboli, kas ir 3–20 reizes lielāki par likmēm. Ir tikai septiņi simboli, kuriem jāseko, un jūs neatradīsit nevienu wild un scatter simbolu.

Viena iezīme, kuru jūs atradīsiet, ir Zelta skatiens. Kad vismaz trīs atbilstošie simboli nokrīt uz izmaksas līnijas, Gorgon simboli kļūst zeltaini un lipīgi, bloķējot tos vietā. Neatkarīgi simboli paliek. Nolaižot jaunus tāda paša tipa simbolus jebkurā vietā uz režģa, tie tiek fiksēti vietā un tiek piešķirta papildu atelpa. Atbildes turpina darboties, kamēr uz ruļļiem parādās jauni uzvarošie simboli vai līdz brīdim, kad uzvarošie simboli pilnībā aizpilda dēli.

Spēlētājiem tiek piešķirts reizinātājs, aizpildot kolonnas ar uzvarētāju simboliem. Reizinātāja vērtība atbilst aizpildīto kolonnu skaitam, ko varat noteikt, izmantojot indikatoru, kas atrodas zem 2., 3., 4. un 5. ruļļa. Šī funkcija parasti rodas Zelta skatiena atkārtojumu laikā.

Stjuarts Makartijs, Yggdrasil produktu un programmu vadītājs, izmantoja uzņēmuma paziņojumu presei, lai komentētu jauno spēli un viņš sacīja. “Golden Gorgon izmanto vienkāršu spēli, kas patīk klasisko spēļu automātu cienītājiem un pievieno aizraujošu atkārtošanas funkciju ar milzīgu reizinātāja potenciālu. Ieskaujošā vide aizved spēlētājus atpakaļ pie mitoloģijas varoņiem, un mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kā spēlētāji reaģē uz spēl.”

Izmantojot HTML5 tehnoloģiju, augstas nepastāvības video slots ar 96,0 procentu RTP ir pieejams visās ierīcēs, ieskaitot mobilo. Vai vispār ir kāda spēle, kas nebūtu pieejama mobilajās ierīcēs? Šķiet, ka nē.

Pēdējo reizi atjaunināts 16th August 2021

Aleksandrs Čaks