Greentube savā tiešsaistes spēļu portfelī sveic Diamond Link – Mighty Emperor

Greentube spēles sākumlapai tagad ir jauns papildinājums, izlaižot Diamond Link – Mighty Emperor. Jaunākais nosaukums tagad ir pieejams caur izstrādātāja B2B partneriem, un tas ir daļa no īpašās Diamond Link slotu sērijas. Ceļojiet uz Tālajiem Austrumiem un dodieties unikālā ceļojumā, griežot šīs spēles ruļļus. Režģī ir 5 ruļļi ar 25 uzvaru līnijām, kā arī papildu funkcijas papildu jautrībai.

Greentube

Greentube sveic jaunu spēli

Sīkāka informācija par laika nišu

Kad esat ielādējis jauno tiešsaistes slotu, jūs tiekat nogādāts senajā Ķīnā. Spoles atrodas skaistā kalnu reģionā ar tradicionālām pagodām, kas iezīmē ainavu. Varenais imperators ir spēles galvenais varonis. Viņam uz ruļļiem pievienojas kuģis, koi zivis un laimīgā monēta.

Varenais imperators ir ceturtais papildinājums Diamond Link sērijai. Tajā ietilpst Hold N Spin mehāniķis, taču attīstīta iespēja vēl lielākām izredzēm uzvarēt. Vienā griezienā atrodot sešus dimanta simbolus pamatspēlē, jūs aktivizējat šo īpašo funkciju.

Laternu simboli ir noslēpuma ikona spēlē, un tie palielinās jūsu spēju aktivizēt Hold N Spin funkciju. Īpašās kārtas laikā uguņošana tiks dota starta laikā un palielinās simbolu vērtības par 2x.

Greentube nosaukumā ir iekļauti arī jauni dimanta simboli, kas darbojas kā Wild Spins, Colossal Spins un Sticky Spins aktivizētāji. Katrs simbols ietver paplašinājumu Hold N Spin funkcijas beigās. Unikālie šī Diamond Link nosaukuma papildinājumi noteikti turpinās spēlētājus griezt slotu spēles ruļļus.

Pievienošanās Cops ‘n’ Robbers Vegas Nights

Jaunais Diamond Link — Mighty Emperor tagad pievienojas citiem jaunajiem Greentube nosaukumiem šogad. Vēl februārī operators paziņoja par jauna 20 izmaksu līnijas slota Cops ‘n’ Robbers Vegas Nights palaišanu. Šī spēle Cops ‘n’ Robbers sērijas ietvaros aizved spēlētājus rosīgajās Sin City ielās.

Spolēs spēlētāji var piekļūt īpašām funkcijām, piemēram, Dynamite Win un Reel Raider. Ar Dynamite Win spēlētājiem Berta varonis parādīsies pēc zaudēta grieziena, un viņam jāizlemj, vai viņš uzspridzinās ruļļus. Viņš var atkārtot TNT opciju, kas noved pie uzvaru saskaitīšanas.

Izmantojot funkciju Reel Raider, Bērts šūpojas režģa augšdaļā, bīdot pirmās spoles kopijas pa labi. Šī darbība var radīt jaunas uzvarošās kombinācijas uz ruļļiem.

Abas šīs jaunās spēles ir daļa no populārām sērijām un parāda, kā radoša radīšana ar sižetu vai mehāniķi var sagādāt ruļļos vēl vairāk jautrības. Pamēģiniet abām spēlēm izmēģināt, ko Greentube šogad ir izveidojis ar jaunajiem spēļu nosaukumiem.

Pēdējo reizi atjaunināts 7th July 2021

Aleksandrs Čaks