Magician’s Secrets™ – Pragmatic Play Rotaļājas ar Tumšo Mākslu

Vārda ‘’burvis’’ pieminēšana liek prātā ataust bildēm ar iluzionistu, kas rosās pa skatuvi, veidojot dažādus trikus. Tomēr skatuviskie triki nebija prātā spēļu izstrādātājam Pragmatic Play, kas viņi izstrādāja tiešsaistes spēļu automātu spēli Magician’s Secrets jeb latviskot ‘’burvja triki’’. Spēle iedziļinās pašos noslēpumainākajos amata elementos, pārvēršot realitāti fantāzijā. Lai īstenotu šo realitātes maiņu, spēlētājiem būs jāizmanto viena vai abas no divām bezmaksas griezienu funkcijām, kur lipīgais vai izpletošais reizinātāju wild simbols parādās.  

Tā izskatās kā vieta, kas piemērota mistiskās pasaules izpētei. Lielais spēļu režģis aizņem lielu daļu vietas, bet ap tā malām var redzēt daudz grāmatas. Savukārt glītais jums ar stikla kupolu paver skatu uz mākoņainajām nakts debesīm. Maza piezīme – vai redzot telpas pilnas ar grāmatām, arī jūs iedomājaties par to, vai vispār kādreiz tās ir izlasītas. Turpinājumā plašāk par jauno Pragmatic Play spēli. 

Magician’s Secrets™ 

Pārejot pie tehniskās informācijas. Spēle tiek spēlēta uz sešiem ruļļiem, četrās rindās, tādā veidā nodrošinot 4096 veidus, kā laimēt. Tas ir nepastāvīgs spēļu automāts, kura pamatā tā var likties kā pacietīga katla maisīšana. Bezmaksas griezienu laikā var tikt atbrīvots ‘’dzēriens’’.  

Spēle pieejama jebkurā ierīcē. Tās likme svārstās no 0,1 līdz 100 eur. Bet mainīgais RTP ir 96,5 %.

Magician's Secrets

Klikšķinot uz izmaksu tabulas informācijas, tiks pārbaudīti desmit parastie samaksas simboli, aizstājējs un izkliedētājs. Samaksa sāksies ar četriem kāršu kostīmu simboliem (dimanti, nūjas, sirsniņas un lāpstas), apelsīnu dārgakmeņiem un mikstrūrām, kuru vērtība ir 0,8 līdz 4 reizes lielāka par likmi sešu simbolu laimestu kombinācijā. Tie tiek aizstāti ar augstākas kvalitātes zobeniem, kausiem, vairogiem un grāmatu simboliem, kas ir 6 līdz 100 reizes lielāks par jūsu likmi. Burvis parādās uz ‘’wild’’ simbola, kas parādās uz visiem ruļļiem, izņemot pirmo un pēdējo. Tas aizstāj jebkuru citu simbolu, izņemot izkliedējošo. Savukārt savvaļas simbolam ir trīs no tālāk aplūkotajām iezīmēm.  

Galvenās spēles iezīmes ietver: 

Kā jau minējām, ‘’wild’’ ir galvenā spēles sastāvdaļa, kas nejauši izplešas pamata spēlē. Un vienlaikus iegūst divas īpašas spējas bezmaksas griezienu bonusa kārtās.  

‘’Wild’’ izplešanās 

Kad pamata spēlē parādās ‘’wild’’ simbols, pastāv iespēja, ka tas izpeltīsies, lai aptvertu visās attiecīgā ruļļa pozīcijas. Turklāt tas kopējam laimestam pievienos nejaušu reizinātāju no divām līdz pat desmit reizēm (ja tas paplašināsies).  

Bezmakas griezieni 

Izkliedes simboli var parādīties uz visiem ruļļiem, bet nokļūstot uz vismaz trīs ruļļiem, tiek aktivizēti bezmaksas griezieni. Tajā brīdī, kad redzamas 4, 5 vai 6 izkliedes, tad spēlētāji saņems izmaksu, kas ir 20, 200 vai pat 2000 reizes lielāka par veikto likmi. Fantastiski! Kad bezmaksas griezieni tiks aktivizēti, spēlētāji varēs izvēlēties vienu no divām iespējām.  

Expanding jeb izpletošie ‘’wild’’ simboli. Izvēloties šo opciju, jums tiks piešķirti 10 bezmaksas griezieni. Šajā bonusa kartā atkārtotie griezieni tiks aktivizēti trešajā vai ceturtajā kārtā ruļļos nonākot un izplešoties ‘’wild’’ simbolam. Katram atkārtotam griezienam reizinātājs 1 tiek pievienots paplašinātam ‘’wild’’ un piemērots visiem laimestiem. Ja tiek izlaistas trīs vai vairākas izkliedes kārtas laikā, tad tiek piešķirti papildu 10 bezmaksas griezieni.  

Sticky jeb lipīgie ‘’wild’’ simboli. Izvēloties šo bonusa kārtu, jums tiks piešķirti astoņi bezmaksas griezieni. Pašā funkcijas sākumā nejauši tiek izvēlēts viens simbols. Ja tas nonāks 2., 3., 4. vai 5. rullī, tad tas pārvērtīsies par aizstājējsimbolu. Ne tikai tas, bet arī šie simboli paliks ekrānā pārējās funkcijas laikā. Tajā brīdī, kad viss rullis būs pilns ar ‘’wild’’ simboliem, tiks piešķirti papildus trīs bezmaksas griezieni.  

Pragmatic Play 

Pragmatic Play domājms, ka ir viens no dzirdētākajiem un populārākajiem spēļu izstrādātājiem pasaulē. Un tā pasiesi arī ir! Tas ir vadošais spēļu satura veidotājs online azartspēļu nozarē, piedāvājot multi-produktu klāstu, kas ir inovatīvs un uz mobilām ierīcēm fokusēts. Viņu misija ir premium kvalitātes produkti un lieliska klientu pieredze jebkurā no viņu produktiem – online sloti, live kazino un bingo

Kopsavilkums 

Vai esiet sapratuši, kas ir burvju noslēpumi spēlē Magician’s Secrets? Kā ierasts, Pragmatic Play spēļu izstrādātājs priecē ar lielisku spēli, vizuāli risinājumi ir efektīvi, koši un piesaistoši. Spēlei ir uzticams statistikas saraksts, kas raksturīgs Pragmatic Play spēlēm, bet ar nosacījumu, kas spēlējat versiju, kas piedāvā pašu dāsnāko RTP.  

Spēles funkcijas atbilst tādam pašam modelim, kā pārējā spēle. Spēlētāji gūst labumu no nejauši paplašinātiem aizstājējiem un reizinātājiem pamatā spēlē. Katram bonusa aplim ir savas priekšrocības. Tāpēc spēlētājiem pašiem jāizvēlas, vai viņi dod priekšroku garākais un mazāk nepastāvīgai (bet nav garants, ka tā būs) savvaļas opcijai vai īsākai un straujākai lipīgajai ‘’wild’’ opcijai. Abas opcijas ierobežotas uz to, cik daudz maģijas viņi uzbur. Un ņem vērā, ka tiem ir arī noteikts 5000 reižu lielāks likmes laimests, kas nav mazsvarīgi.  

Nobeigumā sakot, Magician’s Secrets ir lieliska izvēle starp tā saucamajām burvju spēlēm. Ja tev patīk mistika, burvju triki un varbūt bērnībā esi sapņojis par dažādu triku izpildi, tad šī spēle tev būs īstā. Simbolus vari iztēloties kā sava burvju trika elementus un ja izdodas izcelt laimestu, tad vari uzskatīt, ka tavs triks ir izpildījies. Pragmatic Play ir pasaulē slavens un labi zināms spēļu izstrādātājs. Līdz ar to nav, ko baidīties no jaunām spēlēm. Viņi tevi nepievils. Gan izdosies gan tikt pie bezmaksas griezieniem, gan lieliem laimetiem. Vēlam tev veiksmi un lai izdodas!

Pēdējo reizi atjaunināts 8th February 2022

Aleksandrs Čaks