Nauda naktīs neguļ, bet dod bezmaksas griezienus

Vai nauda naktī guļ? Mēs domājam, ka neguļ. Bet gan ražo tikai vēl lielāku naudu. Ja nu kāds ir iedomājis, ka ir kādi noteikti diennakts periodi, kad labāk spēlēt, tad tās ir pilnīgas muļķības. Laimests var atnākt jebkurā brīdī. Un ir pilnīgi vienalga – diena, vakars, rīt vai nakts. Tā kā nupat esam nosvinējuši Ziemassvētkus un sākuši jaunu gadu, tad akciju skaits ir samazinājies. Bet nebēdā! Pamazām vietā nāk jauni piedāvājumi. Par vienu no tiem pastāstīsim šajā reizē. Piedāvājums no Betsafe online kazino.

Nauda naktīs neguļ

Šī akcija ir par to, ka vari tikt pie griezieniem bez riska visas nedēļas garumā. Ja izpildīsi akcijas nosacījumus, tad tavam kontam tiks pievienoti 25 bezmaksas griezieni. Akcijas spēles mainās atkarībā no nedēļas dienas. Sākumā tev ir jāreģistrējas piedāvājumam. To vari izdarīt Betsafe mājas lapā. Jādodas uz īpašo piedāvājumu sadaļu un tad pie konkrētās akcijas jāspiež uz pogas “reģistrējies piedāvājumam”.

Pirmdien – otrdien

Pirmdienās un otrdienās tev akcijas ietvaros jāspēlē spēlē Vikings. Šajā spēlē tev jāapgroza vismaz 100 eur. Kad tas tiks izdarīts, tā tavam kontam tiks pievienoti 25 bezmaksas griezieni.

Trešdien – ceturtdien

Ja esi spēles Fire Siege Fortress fans, tad akcijā tev jāpiedalās trešdienās un ceturtdienās. Arī šī spēle tev jāspēlē vismaz tik ilgi, kamēr esi apgrozījis 100 eur. Tad tavam kontam tiks pievienoti arī 25 bezmaksas griezieni.

Piektdien – svētdien

Nedēļas nogalē no piektdienas līdz svētdienai tev būs jāspēlē spēle Halloween Jack. Šajā briesmonīšu spēlē arī jāapgroza 100 eur vai vairāk. Kā balva tev tiks pasniegti 25 griezieni bez riska.

Bezmaksas griezienu akcija ir spēkā no šī gada sākuma – no 4. janvāra līdz pat pavasarim – 31. martam. Saņemtie bezmaksas griezieni tavam kontam tiks pievienoti nekavējoties. Vienīgais jāņem vērā, ka griezieni ir derīgi 48 stundas pēc to saņemšanas.

Principā akcija ir diezgan vienkārša! Itin nekā sarežģīta! Atliek vien saprast, vai esi gatavs apgrozīt tik daudz naudas. Ja esi gatavs vai gatava, tad gan iesakām izvēlēties šo akciju. Jo vienmēr jau ir patīkami saņemt kaut ko papildus. Piekritīsiet taču, vai ne?

Pēdējo reizi atjaunināts 6th January 2019

Aleksandrs Čaks