Aicinām piedalīties Latvijas ruletes čempionātā

Turpinās silts, ziedošs un visādi citādi burvīgs pavasaris! Mēs ļoti labi zinām, ka siltajā laikā sanāk iztērēt vairāk naudas, jo gribās piedalīties dažādās aktivitātēs. Piemēram, doties uz restorānu terasēm, doties ceļojumos, braukt uz superīgiem koncertiem un darīt daudz ko citu. Tam visam, protams, vajadzīgi papildus līdzekļus. Lai tos iegūtu, jāspēlē online kazino. Tu taču mums piekrīti, vai ne? Turklāt tagad ir īstais brīdis. Optibet aicina piedalīties Latvijas ruletes čempionātā 2018. Par visu vairāk tulīt turpinājumā!

Latvijas ruletes čempionāts

Lai piedalītos Latvijas ruletes čempionātā, jūs varat spēlēt gan parasto, gan live jeb tiešsaistes ruleti. Spēlējot ruleti, krāsiet punktus un saņemsiet bonusu par katru sasniegto līmeni.

Čempionāta noteikumi

Spēlētājiem jāzina, ka šajā čempionātā nav likmes ierobežojuma. Ja spēlēsiet ar minimālo likmi, tad iegūsiet vienu punktu par katriem 10 eur, ko apgrozīsiet. Ja būsiet veicis lielāku likmi, tad punktu aprēķināšanai tiks pielietots punktu reizinātājs. Visi spēlētāja iegūtie punkti tiks reizināti ar katras dienas punktu reizinātāju. Tādējādi daudz ātrāk varēsiet tikt pie bonusa līmeņiem, lai nokļūtu čempionātā.

Raundu vērtības

Katram spēlētājam tiks aprēķināts personīgs reizinātājs, jo tas ir atkarīgs no dienas vidējās raunda vērtības. Ja jūsu dienas vidējā raundu vērtība būs no 0,01 līdz 1,99 eur, tad jūsu punktu reizinātājs būs viens. Spēlējot ar 2,00 līdz 2,99 eur vidējo raundu vērtību, iegūsiet reizinātāju divi. Pie reizinātāja trīs tiksiet, ja spēlēsiet ar 3,00 līdz 3,99 eur vidējo raundu vērtību. Punktu reizinātājs pieaug pa vienam solim līdz nonāk līdz reizinātājam desmit. Lai saņemtu maksimālo reizinātāju, spēlētāja vidējai dienas raunda vērtībai jābūt 10,00 vai vairāk eur.

Līderi

Interesanti, ka Optibet mājas lapā varat aplūkot līderu tabulu. Šobrīd priekšplānā izvirzījies spēlētājs Māris, kurš saņēmis reizinātāju 10 un sakrājis 66 329 punktus. Viņam seko Jorens un Raivis. Arī viņiem ir reizinātājs desmit, bet sakrātie punktu attiecīgi 43 472 un 27 441. Pēc tam seko Jānis ar 18 632 punktiem, Roberts ar 14 234 punktiem, Andrejs ar 11 687 punktiem, Aigars ar 11 631 punktiem, Ņikita ar 11 382 punktiem un Tatiana ar 10 233 punktiem. Pārējo spēlētāju rezultātus varat apskatīt optibet.lv mājas lapā.

Pieteikšanās čempionātam ir spēkā līdz 30. maijam. Tā kā ātri pabeidz visus iesāktos darbus un steidz spēlēt ruleti.

Pēdējo reizi atjaunināts 19th May 2018

Aleksandrs Čaks