Pragmatic Play – jauna spēle ar nosaukumu Empty Banka

Uz jaunākā tiešraides kazino līguma papēžiem Pragmatic Play ir laidis klajā savu pirmo jauno mēneša nosaukumu Empty the Bank. Iedvesmojoties no “Swinging Sixties”, tiešsaistes spēļu automāti spēlē spēlētājus ar Koknija laupītāju, un viņi kopā plāno perfektu sitienu iespējamām uzvarām līdz pat 10 000 reizes lielākai likmei!

Iestatīts pilsētas ainavā uz ēkas jumta, kur vientuļš melns kaķis zvīņo dzegas, ļoti nepastāvīgā 5 ruļļu, 4 rindu spēlē ir 20 izmaksu līnijas, un to var spēlēt jebkurā ierīcē. Papildus spēles panelim jūs atradīsit diezgan bezkaunīgu cockney laupītāju, kurš ir uzkrītoši tērpies šauros džinsos, Čaksos un maskā, kamēr viņš mēģina iztīrīt tik daudz bankas glabātavu, cik vien iespējams.

Pragmatic play

Pragmatic Play jaunā spēle

Turpmāka noskaņojuma radīšana šajā noziegumu iedvesmotajā piedzīvojumā ir skaņu celiņš, kas atgādina kaut ko tādu, ko dzirdējāt 60. gadu Get Smart epizodē.

Kas attiecas uz spēles simboliem, J-A karšu vērtības ir zemas, bet monētas, banknotes, zelta stieņi, dārglietu maisi un kronas ir prēmijas. Piecu dārgakmeņiem inkrustēto kronu nolaišana maksā 20x likmi, bet pārējie premium simboli maksā 4-10x. Visi, izņemot vainaga simbolu, maksā, ja trīs vai vairāk vietas uz spolēm nolaižas no kreisās uz labo pusi, sākot no tālās kreisās puses. Lai izmaksātu, ir jāiestājas tikai diviem vai vairāk kroņa simboliem.

Laupītāja maskētā seja kalpo kā spēles savvaļas simbols un parādās visos piecos ruļļos, aizstājot visus pārējos simbolus, izņemot bonusa simbolu bankas seifa durvis.

Funkcijas un īpašie simboli:

Tukša Bankas galvenā pievilcība ir funkcija Respin, kas tiek aktivizēta pamatspēles laikā, kad 3 bankas glabātuves izkliedē vienu un to pašu griezienu uz 1., 3. un 5. ruļļiem. Kad tas notiek, spēlētāji var iekļūt bankas glabātuvē, izmantojot bonusa režģis par iespēju iegūt dažas lielas atlīdzības. Pa ceļam viņi arī saņems palīdzību no dažiem īpašiem simboliem, kas spēj mainīt spēli un palielināt uzvaras potenciālu.

Kārtas sākumā spēlētāji saņem trīs naudas simbolus (kas nejauši izvēlas līdz pat 10x lielāku likmi) un trīs atelpas, kas tiek atiestatīti, kad uz ruļļiem parādās jauns simbols. Funkcijas laikā citi īpaši simboli, tostarp rācija, dators, ielaušanās, signalizācija, urbis, āmurs, kāpnes un seifa durvis, veic īpašus uzdevumus. Piemēram, rācija pievieno vērtību (1-2x likme) visiem naudas simboliem pašreizējā griezienā kopā ar visiem turpmākajiem griezieniem, savukārt kāpņu simbols pārveido režģi, atbloķējot 6. rindu, kam seko 7, spēlētājiem uzvarot 1x likme.

Ko viņi saka:

Uzņēmuma Pragmatic Play galvenais attīstības speciālists Josijs Barzely izmantoja uzņēmuma preses relīzi, lai komentētu jauno spēli, norādot, ka viņi ir “saviļņoti”, paziņojot par sava jaunākā slota nosaukuma uzsākšanu, ar “noziegumu iedvesmotu trilleri” motivāciju no “Sešdesmito gadu dramatizētie bankas reidi”.

“Turpinot izpētīt jaunas idejas un virzīt inovāciju robežas šajā nozarē, mēs esam pārliecināti, ka Empty the Bank ™ spēcīgi atsauksies uz mūsu klientiem.”

Jaunākais video slotu izlaidums pievienojas daudzu produktu satura nodrošinātāja strauji augošajam slotu portfelim pēc jaunākajiem izlaidumiem, piemēram, Āzijas tēmas 5 Lions Megaways un Buffalo King Megaways, no kuriem katram ir populārs spēļu dzinējs, kuru nomā no Austrālijas izstrādātāja Big Time Spēles (BTG). Visas spēles papildina Gibraltāra galvenā piegādātāja vairāk nekā 200 HTML5 nosaukumus, un mēnesī tiek pievienotas līdz pat piecām jaunām tiešsaistes laika nišām.

Betsson grupas sasaistīšana:

Pragmatic Play arī nesen paņēma visu dzīvo dīleru kolekciju, ieskaitot Mega Wheel, vienu no diviem spēļu šovu iedvesmotiem hitiem; Roulette Azure un Blackjack Azure, kas piedāvā vairāku sēdvietu iespēju, pirmstermiņa lēmumus, “Deal Now”, “Auto-Stand” un vēl vairāk, dzīvo Zviedrijā bāzētajā tiešsaistes spēļu uzņēmumā Betsson Group darījumā, kas balstīts uz izveidotajām biznesa attiecībām. starp abiem uzņēmumiem.

Pēdējo reizi atjaunināts 7th July 2021

Aleksandrs Čaks