Starlight Princess – pirmā animācijas iedvesmotā video spēle

Misijā, lai spēlētājiem sniegtu laimīgu pieredzi, Pragmatic Play jaunākais ieguldījums online azartspēļu biznesā, Starlight Princess, smagi strādā, lai to paveiktu. Tas paveicams ar reizinātāja simboliem, papildu griezieniem, iepriekšējo likmi un 5000x maksimālo uzvaru! Turpinājumā plašāk par jauno spēli, kas ir animācijas iedvesmota.

Starlight Princess

Starlight Princess

Pakalpojumu sniedzēja pirmais animācijas jeb multfilmu iedvesmotais tiešsaistes slots aizved spēlētājus fantastiskā ceļojumā mākoņos, kur viņu uzdevums ir satikt spārnoto princesi viņas slēptajā pilī. Gluži kā atgriešanās bērnībā.

Šajā ļoti nepastāvīgajā pieredzē ir redzams sešu ruļļu, 5 rindu spēļu panelis, kas ir apturēts mākoņos, kur torņi un mēness un zvaigznes atzīmē debesis. Darbība tiek atskaņota skaistā skaņu celiņā. Lielo acu zvaigzne Starlight Princess ar burvju nūjiņu rokās lidinās pa labi no ruļļiem, un kreisajā pusē lodziņā tiek parādīta pašreizējā veco laimestu secība.

Galvenās spēles iezīmes ietver:

Pay Anywhere mehāniķis, kas maksā, ja ir redzami vismaz 8 atbilstoši simboli, bet vinnējošās uzvaras un un reizinātāji palielina lielu uzvaru potenciālu.

Zaļie, zilie, rozā un oranžie spārnotie sirds simboli ir pavairotāja simboli, kas atrodami uz visiem ruļļiem un svārstās no 2x līdz 500x spēlētāja likmēm un darbojas kopā ar Tumble mehāniķi. Kad apmaksātas, uzvarošās kombinācijas tiek noņemtas un aizstātas ar jauniem simboliem, lai iegūtu vēl vairāk uzvaru.

Papildu griezieni tiek aktivizēti, nolaižot vismaz četrus Starlight Princess Scatter simbolus jebkur uz ruļļiem, un reizinātājs attiecīgi palielinās, parādoties vairākām Scatter. Kad tas notiek, tiek piešķirti 15 papildu griezieni un spēlētāja iegūtie reizināšanas simboli tiek pievienoti progresīvajam globālajam reizinātājam, kas atrodas augšējā kreisajā pusē.

Spēlētāji var arī izvēlēties aktivizēt Ante Bet, kas palielina likmi par 25 procentiem un divkāršo viņu iespējas aktivizēt atkārtotu griezienu režīmu.

Neapzināta teritorija:

Yossi Barzely, Pragmatic Play galvenais biznesa attīstības direktors, izmantoja uzņēmuma paziņojumu presei, lai komentētu jauno nosaukumu, paskaidrojot, ka animācijas iedvesmotā tēma aizved viņus jaunā virzienā, bet viņi ir “ieveduši mūsu slavenos mehāniķus neaprakstītā teritorijā”.

“Ar pievilcīgu spēli, eleganti kartētu ruļļu komplektu un” Pay Anywhere “mehāniķi, kas piešķir spēlei pilnīgi jaunu dinamiku, mēs esam pārliecināti, ka mūsu jaunais izlaidums spēcīgi sasauks mūsu spēlētājus.”

Spēlējama jebkurā ierīcē, Starlight Princess pievienojas pakalpojumu sniedzēja plašajam spēļu portfelim un seko jaunākajiem izlaidumiem Bigger Bass Bonanza, Yum Yum Powerways, Chilli Heat Megaways un Rise of Giza PowerNudge ar savu jauno augsto tehnoloģiju spēļu mehāniķi.

Heart Bingo atklāšana:

Jaunākajās ziņās britu iGaming operatora BetVictor ikoniskais Heart Bingo zīmols tagad ir pieejams kopā ar Pragmatic Play bingo programmatūru, jo šī mēneša sākumā tiešsaistes azartspēļu uzņēmums sadarbojās ar plašsaziņas līdzekļu un izklaides grupu Global, lai atjaunotu populāro Apvienotās Karalistes zīmolu.

Tiešsaistes kazino spēlētājiem tiks nodrošināta ekskluzīva pieeja Pragmatic jaunajai ruļļu istabai, kā arī nesen ieviestajai Drop Pots funkcijai ar trim atsevišķiem progresīviem džekpotiem Mini, Midi un Maxi, no kuriem katru var laimēt atšķirīgā veidā.

Pēdējo reizi atjaunināts 30th September 2021

Aleksandrs Čaks