Wild Worlds jaunā spēle un bezlimita bonuss no Optibet

Sveiciens nu jau gandrīz aprīļa vidū! Pavisam drīz jau svinēsim Lieldienas, bet tad klāt būs maija svētki. Diemžēl šobrīd laikapstākļi mūs nelutina, bet nu drīz ceram uz siltu, saulainu un sausu laiku. Tikmēr varam nodarboties ar aktivitātēm, kas neprasa būšanu dabā. Protams, runa ir par online kazino. Ar to vari gan pelnīti naudu, gan izklaidēties. Tā teikt – divi vienā. Šajā reizē stāstīsim par diviem Optibet aktuāliem piedāvājumiem. Viens būs par jauno spēli Wild Worlds no NetEnt, bet otra par bezlimita bonusu. Ceram, ka tev būs interesanti un izdosies tikt pie papildu naudas un lieliskiem bonusiem.

Wild Worlds jaunā spēle un bezlimita bonuss no Optibet

Wild Worlds – jaunā NetEnt spēle

Jaunas spēles nekad nevar būt par daudz! Jūs taču mums piekritīsiet! Mums vismaz tā šķiet. Jaunā spēle ir ar nosaukumu Wild Worlds un tās latviskais tulkojums būtu mežonīgās pasaules. Tajā tu vari pievienoties varonīgajiem putniem cīņā pret monstriem. Izklausās aizraujoši un dinamiski! Spēlējot jauno spēli, jūs varat tikt pie papildu naudas 200 eur apmērā.

Akcijas noteikumi

Akcijas noteikumi paredz, ka jums ir vienkārši jāspēlē jaunā spēle. Spēles gaitā jūs saņemsiet 5 eur papildus par katriem apgrozītiem 200 eur. Šadā veidā spēlējot, jūs to varat atkārtot 40 reizes. Tas nozīmē, ka tiksiet pie maksimums 200 eur papildu naudas. Akcija spēkā līdz 22. aprīlim. Liec aiz auss, ka arī Lieldienu brīvdienās varēsi spēlēt šo spēli un izmantot akciju.

Bezlimita bonuss

Vēl viens lielisks bonuss no Optibet! Tu vari tikt pie bezlimita ikdienas bonusa vēl vienā jaunā spēlē. Šī jaunā spēle ir ar nosaukumu Coins of Fortune. Akcijas noteikumi paredz, ka ir jāveic iemaksa vismaz 20 eur vērtībā ar bonusa kodu FORTUNE. Kad tas izdarīts, tev vienkārši jāspēlē jaunais Coins of Fortune spēļu automāts. Bet tad jāskatās, kā aug tavs bonuss. Atceries, ka kods ir aktīvs tikai tajā dienā, kad būsi veicis iemaksu. Protams, šo kodu vari izmantot atkārtoti. Kā jau parasti šādās akcijās.

Tas no mūsu puses šajā reizē būs viss! Tiekamies nākamnedēļ un vēlam veiksmi!

Pēdējo reizi atjaunināts 10th April 2019

Aleksandrs Čaks