Lone Rider XtraWays – jauna spēle no Swintt

Maltā bāzētais tiešsaistes kazino spēļu izstrādātājs Swintt ir laidis klajā savu jaunāko spēli. Ar nosaukumu Lone Rider XtraWays. Tā izceļas kā pirmā, kas piedāvā jaunu un unikālu spēli XtraWays. Spēlētāju pārvietošana uz mežonīgajiem rietumiem, Lone Rider XtraWays ir novatoriskā izstrādātāja iecere par ļoti populāru tēmu. Turpinājumā tulīt jūs visu uzzināsiet plašāk.

Lone Rider XtraWays

Lone Rider XtraWays

Papildus wildiem, scatter maksā, kā arī papildu griezienu bonuss ar maksimālo laimestu veidu potenciālu visiem griezieniem. Tas, iespējams, var novest pie līdz pat 1541 reizes lielākas likmes. Spēle piedāvā arī līdz 262 144 veidiem, kā uzvarēt.

Ļoti nepastāvīgais, 6 ruļļu, 3 rindu video slots atrodas vecā rietumu pilsētā, kur galvenā iela ir izklāta ar to, ko jūs parasti redzētu pionieru laikos. Salons, banka, krāsa un tālumā ūdenstornis. Lai gūtu laimestu, spēlētājiem būs jānovieto vismaz trīs simboli blakus esošajos ruļļos, sākot no kreisās uz labo pusi, sākot tikai no pirmā ruļļa.

Spēlētāji var palielināt potenciālos laimestus, savācot XtraWays ikonas, kas nejauši nokrīt visās ruļļos. Un, kad viņi to dara, spoles paplašinās un saraujas atkarībā no tā, kuri simboli izkrīt.

Inovatīvais spēļu mehāniķis ļauj spēlētājiem redzēt, cik lieli būs ruļļi nākamajā griezienā, savukārt skaitītājs, kas atrodas virs katra no 6 ruļļiem, parāda simbolu skaitu, kas parādīsies uz attiecīgās spoles nākamajam griezienam. Simbolu skaits var pieaugt līdz astoņiem, atkarībā no XtraWays simboliem, kas piezemējas.

Ja ar to nepietiek, spēlētāji, kuri pamata spēles laikā iegūst trīs, četras, piecas vai sešas izkaisītās vietas, saņem attiecīgi 10, 15, 20 vai 25 papildu griezienus. Aizraujošā funkcija sākas ar to pašu ruļļu izkārtojumu, kas aktivizēja šo funkciju, tomēr, ja spēlētājam izdodas iegūt XtraWays simbolu, nākamā grieziena skaitītājs palielinās par atbilstošo simbola skaitli.

Atšķirībā no pamata spēles, skaitītāji virs galvas nesamazinās, un visi 6 ruļļi var atklāt pat 8 simbolus visai papildu griezienu kārtai.

Lone Rider XtraWays ir izstrādāts HTML5 formātā, tāpēc papildus galddatoram ir pieejama arī mobilā versija. Tas piedāvā arī trīs dažādus RTP iestatījumus ar noklusējuma vērtību 96,13 procenti. Aizraujoša spēle apvienojumā ar izcilu dizainu rada spēlētājiem aizraujošu pieredzi.

Oficiālā paziņojumā presei Swintt komerciālais direktors sacīja, ka viņi vienmēr cenšas “pārkāpt robežas un attīstīt funkcijas un mehāniku, kas nodrošina jaunu un aizraujošu spēlētāju pieredzi”, un ar XtraWays viņš saka, ka viņi to ir darījuši.

Pēdējo reizi atjaunināts 17th August 2021

Aleksandrs Čaks