Microgaming noslēdzu vasaru ar vairākiem nozīmīgiem jaunumiem

Online kazino programmatūru ražošanas uzņēmums Microgaming šomēnes jau ir iepazīstinājis spēlētājus ar vairākām jaunām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm. Bet tas vēl nav viss! Izstrādātājs noslēgs vasaru ar nozīmīgiem jaunumiem. Zīmols jau ir izlaidis jauno Wild Flower spēļu automātu spēli no Big Time Gaming un Scarab Kingdom no Just For The Win. Sisters of Oz Jackpots no Triple Edge Stiod tika palaists pirms dažām dienām, tomēr ir vēl daudz, ko atklāt.

Microgaming

Microgaming – gaidāmās jaunās spēles

10.augustā Microgaming aizveda spēlētājus atpakaļ uz Westeros ar Slingshot Studios titulu Game of Thrones Power Stacks. Šis tiešsaistes slots iepazīstina ar Power Stacks mehāniķi un ietver visus populāros HBO televīzijas šova varoņus.

Pirātu piedzīvojumi ierodīsies 16. augustā no All41 Studios. Šī spēļu automāta nosaukums ir Book of Captain Silver, un tajā ir bezmaksas griezieni un paplašinoši simboli. Kapteiņa riteņa bonuss nodrošinās līdz pat 10 000 reizes lielāku likmi naudas balvā!

No 17. augustā izstrādātājs iepazīstinās ar Alchemy Gaming Africa X UP. Šajā slotā ir iekļauta XUP funkcija, kas nodrošina milzīgu uzvaru potenciālu. Bezmaksas griezienu reizinātāji var sasniegt pat 25x likmi! Tikai divas dienas vēlāk Microgaming laidīs klajā Ancient Fortunes: Poseidon WowPot Megaways – slotu ar progresīvu džekpotu un Megaways spēļu mehāniķi.

Šie ir tikai daži no Microgaming un tās neatkarīgo studiju partneru izlaidumiem. Noteikti pārbaudiet visas jaunās spēles, lai redzētu, kādas pārsteidzošas tēmas un funkcijas ir sagatavotas augustam!

Tieši pirms augusta izlaišanas tika paziņots, ka Microgaming nolēma piedāvāt jaunu un aizraujošu tiešsaistes spēļu automātu, kas veidots pēc multitalantīgās Ditas fon Teeses. Ar Ditas nosaukumu Burleska jauno spēli izveidoja Aurum Signature Studios un Eurostar Studios.

Šajā spēļu automātā ir savvaļas nomaiņas, kā arī papildu griezieni. jūs varat nopelnīt 2x, 20x vai 200x likmi, kad nopelnīsit trīs, četras vai piecas izkliedes uz režģa! Bonusu raundi piedāvā piekļuvi papildu griezieniem, un jūs varat izvēlēties no dažādām iespējām, kas piedāvā vairākus griezienus un pievienotu reizinātāju.

Pēdējos mēnešus Microgaming un partneru studijas ir piepildījušas ar pārsteidzošiem izdevumiem. 2021. gads vēl ir jauns, tāpēc būs aizraujoši redzēt, kādu jaunu saturu studijas nāk klajā nākamajos mēnešos! Mēs noteikti ziņosim par citiem jaunumiem un stāstīsim par jaunām spēlēm.

Pēdējo reizi atjaunināts 12th August 2021

Aleksandrs Čaks