Playson pievieno jaunas funkcijas online azartspēļu nozarē

Maltā bāzētais online azartspēļu satura izstrādātājs Playson pievieno savu jaunāko reklāmas rīku Cash Blast. Tas paredzēts, lai “izklaidētu spēlētājus visā reklāmas laikā, nevis tikai sākumā”. Pielāgojamā funkcija ievērojami uzlabo tiešsaistes spēļu pieredzi spēlētājiem, kuri saņem nejaušas naudas balvas, iesaistoties kādā no Playson daudzveidīgās kolekcijas spēlēm. Pēc izstrādātāja domām, balvas tiks sadalītas spēlētājiem visā “veltītajā reklāmas periodā”. Balvas ieguvušos griezienus var aktivizēt jebkurš spēlētājs spēļu sesijas laikā.

Playson

Playson pievieno jaunas funkcijas

Komentējot jauno funkciju, izmantojot uzņēmuma ziņu izlaidumu, produkta īpašniece Playson Gusyeva Ganna sacīja, ka viņi ir lepni atklāt saviem partneriem un spēlētājiem aizraujošo funkciju.

“Cash Blast rīks uz visiem laikiem mainīs veidu, kādā spēlētāji piedzīvo Playson spēļu automātus, zinot, ka viņiem ir papildu iespēja laimēt lielu naudu ārpus tradicionālās spēļu automāta.”

Saskaņā ar Ganna teikto, viņi izmanto “sarežģītu algoritmu”, lai pārbaudītu visas nepilnības veicināšanas laikā, kad spēlētāji bija mazāk iesaistīti, savukārt rīks ir paredzēts, lai spēlētāji izklaidētos visā akcijas laikā, nevis tikai sākumā. Ieviešot Cash Blast akciju, uznirstošais paziņojums informēs spēlētājus par reklāmas rīka aktīvo statusu, un viņi varēs noteikt atlikušos naudas līdzekļus, kas jāmaksā, ievērojot spēles rīkjoslu.

Pielāgojamam Cash Blast rīkam nav nepieciešama turpmāka integrācija, un tas neietekmē spēles atgriešanos spēlētāju procentos (RTP). Playson apgalvo, ka sākotnējās tīkla reklāmas, kurās ir Cash Blast, palielina spēlētāju aizturēšanu un vidējo griezienu skaitu.

Jaunā mehāniķa izveide parāda Playson apņemšanos izstrādāt reklāmas rīkus, kas papildina tā plašo spēļu klāstu, savukārt operatoriem tiek sniegts papildu atbalsts, lai veicinātu klientu iesaistīšanos.

Katra Playson funkcija, ieskaitot likteņa spoli, bezmaksas griezienus, džekpotus, turnīrus, funkciju aktivizētāju, bezšuvju spēli/universālās spēles ID un tagad, Cash Blast, ir izstrādāta, lai apmierinātu viņu partneru vajadzības pēc uzlabota spēlētāja. pieredze un, kā minēts, pieaugošā iesaistīšanās.

Atklāšana seko kazino spēļu un programmatūras izstrādātāja ceturtā jaunā nosaukuma – 5 Fortunator – izlaišanai šomēnes. Papildinot savu klasisko spēļu automātu portfeli, spēle ir pirmā pavisam jaunajā dārgakmeņu stila sērijā, kuru ir pārbaudījis Playson un tagad tā tiek iepazīstināta ar spēlētājiem.

Dzirkstošais vainags kalpo kā spēles savvaļas simbols, kas var izvērsties arī visā spolē, palielinot spēlētāja izredzes iegūt uzvarošu kombināciju. Citas jaunā tiešsaistes slota galvenās iezīmes ir zelta un dimanta izkliedes. Kad abi apvienojas ar sarkanajiem septiņiem, tiek piedāvātas lielākās izmaksas. Kopā ar zelta zvaniem ikoniskais sarkanais septiņnieks ir viens no spēles vislabāk apmaksātajiem simboliem.

Komentējot jauno veiksmīgāko titulu, Playson produktu vadītājs Vsevolods Lapins sacīja sekojošo. ”5 Fortunator ir “aizraujošs jauns papildinājums arvien pieaugošajam spēļu automātu sarakstam”, ko tie piedāvā, un papildinās tās “jau tā spēcīgo un daudzveidīgo” spēļu portfeli. Šim nosaukumam ir gluds dizains, kas ir viegli pamanāms un apvieno to ar aizraujošām uzvarošām kombinācijām un izmaksām.”

Pēdējo reizi atjaunināts 30th September 2021

Aleksandrs Čaks