Rumble Rhino Megaways – jauna savannas tematikas spēle no Pariplay

Augstāk novērtētais programmatūras izstrādātājs Pariplay nesen izlaidis jaunu tiešsaistes slotu ar nosaukumu Rumble Rhino Megaways. Šis slots piedāvā aizraujošu piedzīvojumu Āfrikas savannā ar lielu uzvaru potenciālu. Tas viss pateicoties Megaways mehāniķim. Ceļojiet pa savannu, griežot ruļļus, meklējot degunradžus un džekpota balvas. Spēlējot šo jaunāko titulu, atrodiet papildu griezienus un dārdošo degunradzi. Turpinājumā jau plašāk par jauno un aizraujošo spēli.

Rumble Rhino Megaways

Rumble Rhino Megaways

Šī spēļu automātu spēle ir piepildīta ar majestātiskiem dzīvniekiem, kas atrodami Āfrikas savannā. Tai skaitā gorillas, zebras un antilopes. Dzīvnieku simboli, kā arī citi var kļūt par Mega simboliem, kuru izmērs var atšķirties no 1 × 1 līdz 4 × 7. Tie parādās no otrā līdz piektajam rullim. Simboli var daļēji vai pilnībā aptvert ruļļus, lai palīdzētu izveidot uzvarošas kombinācijas.

Unikālais noslēpumainas maskas simbols ir vizuāli satriecošs un zem tā slēpjas citi simboli, lai palīdzētu gūt uzvaru. Vienīgie simboli, kurus šī maska ​​neaptvers, ir savvaļas un bonusa ikonas. Noslēpumu maska ​​var parādīties arī lielākā formā.

Ievietojiet divus bonusa simbolus uz 1. un 6. ruļļa, lai spēlēšanas laikā iegūtu 12 griezienus. Jūs varat pārslēgt šo kārtu un nopelnīt vēl vairāk griezienu, izmantojot bonusa ikonu. Kārta beidzas tikai pēc tam, kad vairs nav griezienu vai esat sasniedzis maksimālo izmaksu spēlē.

Pariplay spēļu rīkotājdirektors Džoijs Hurtado komentēja jauno titulu, norādot: “Rumble Rhino Megaways ™ piedāvā aizraujošu un jautru spēli ar aizraujošām funkcijām, kas spēlētājus patiesi izklaidēs, meklējot lielas uzvaras.”

“Šis tituls ir obligāts visiem operatoru lobijiem, un tajā ir novatoriskais Megaways mehāniķis, kas piedāvā 86 436 uzvarēšanas veidus un ir ļoti populārs spēlētāju vidū visā pasaulē.”

Jaunais Rumble Rhino Megaways šogad pievienojas citiem jauniem Pariplay nosaukumiem. Vēl maijā zīmols paziņoja par jaunas fantāzijas tēmas spēļu automāta Phoenix Kingdom izveidi. Dodieties burvju pasaulē uz šīs spēļu automāta ruļļiem ar noslēpumiem, kas aprakti dziļi kalnu grēdā.

Spēlējot šo slotu, ir Fēniksa olas, kas var nolaisties uz ruļļiem. Šis unikālais simbols piešķirs īpašas spoles balvas. Uzvaras var palielināt arī, izmantojot šī slota džekpota riteni. Ir savvaļas bonusi, kredīti un papildu griezieni, ko atklāt spēles laikā!

Abas šīs spēles ir lielisks piemērs satura tipam, ko Pariplay ir gatavs piegādāt. Apskatiet abus nosaukumus, lai izbaudītu unikālas tiešsaistes spēles ar kvalitatīvām funkcijām un balvām!

Pēdējo reizi atjaunināts 28th September 2021

Aleksandrs Čaks